Beslenme kadınlara hamile ihtiyacı var

Yeni genç çift's evlilik için, hamilelik Tanrı'nın ek sonsuz değerdir. Biz Tanrı tarafından ayı verilen güven ve Tanrı'nın, en mükemmel bir insan bir oluşturma olarak saklayın. Tabii ki bu asil görevi yerine getirmek olarak dikkatsiz olmamalı. Biz iyi olan, insan Rabbine herhangi bir takma ad kullanmak yok bize güven için doğum hazırlanmak gerekir dikkatsizce tedavi edilir.
, Anne ve gövdesinde fetusun hızlı gelişen bir hazırlıkları hamilelik sırasında yapılan anne ve bebeğin rahme için Yem iyi beslenme korumak için, hamilelik nedeniyle during. Bu gelişme vitamini annesi yeterliliğini etkisi altındaydı. Vitamin az zaman, büyüme de aksadı olabilir.

Önce daha hamile kadınların beslenme tür türlerini hakkında tartışmak, önce nasıl hamile kadınların beslenme durumu bilgileri bulmak. Bu bir beslenme durumu için parametrelerin gebelik sırasında vücut ağırlığı bir artış görmek için. İdeal olan, ilk 5 ayda bu ayda anne vücut ağırlığı bir 1 kg bir artış var. Aşağıdaki ayında beklenen ayda 2 kg artış.
Karıştı? Tamam, hamilelik boyunca, beklenen bu annenin vücut ağırlığı bu artış:
• 7 - Bu bir vücut ağırlığı ile 11,5 kg> hamilelik sırasında 65 kg başlar.
• 12 - Bu bir vücut ağırlığı 45 ile 15 kg - Hamilelik sırasında 65 kg başlangıç
• 12,5 - bu vücut ağırlığı ile 18 kg
2. Protein: Protein meselesi Üreticileri ağ kurulacağını olarak () eksik proteini embriyo ve büyüme engelleyebilirsiniz Besleme gereklidir. Koşullar: Günde 60 gram. Kaynak: et, balık, süt, yumurta, Tempe, bezelye ve fasulye biliyorum. Öneri: protein 3 bölümleri her gün (1 bölümünü = 2 proteini yumurta veya tavuk eti 200 gr / balık tüketimi)

3. Yağ:, diğerleri arasında, vücudun enerji rezervi olarak doğumdan sonra anne (yağ sırasında kullanan bir vitamini açısından zengin enerji, 1 gram yağ = 9 kalori), yanında çözücü vitamini A, D, E, k, o, arasında Diğer yağ asidi Omega 3 ve 6 yağ asidi de sinir sistemi gelişimi için gerekli ise, vizyon ve bebeklerin de beyin büyüme fonksiyonu. Yağların en önemli kaynağı, et, süt, yumurta, tereyağı, petrol tesisleri, vs olduğunu. Öneri: yaklaşık 1 çorba kaşığı her yağlı maddeler yemeklerin ve tüketim, enerji sağlamak ve fetusun beyin gelişimi artar.

4. Vitamin ve Mineral: vitamin kaynağı ve mineraller sebze, meyve ve meyve susu olduğunu. Günde sebze tüketimi 4 bölümü (1 bölümünü = yarım bardak pişmiş sebze veya 1 bardak çiğ sebze) ve meyve başına meyve 3 bölümü (1 bölümünü = 1 elma tanecik boyutu veya çilek yarım bardak). Bir bardak süt ile birlikte unutmayın.
Vitaminler ve mineraller tek başına Fonksiyonu şunlardır:
• A Vitamini: cilt, kemik ve diş gelişmesi yardımcı olur. Bu görüş normal fonksiyon için önemlidir.
• Vitamin C: Bir ağ vücut dölüt kurulmasına yardımcı olur. Vücut metabolizması sürecinde önemli.
• Vitamin D: temel materyaller ve diş kemik oluşumu.
• Kalsiyum: Bina kemik ve dişleri.
• Demir: hücreleri kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna yardımcı olur.
• Asit Folat: omurga içinde konjenital kusurların oluşması önle.

Peluang Bisnis Untuk Anda

Related Post:

Share this post!

Bookmark and Share

1 comments:

Anonymous said...

To Nutritional Women Need Pregnants???

What does it mean, really? This is what your title reads. Stop polluting the Web with machine-translated rubbish and have the decency to hire a translator. This page is embarrassing, and you pretend to help people providing health advice here! Ha!

Post a Comment

Disclaimer :
I can not guarantee that the information on my blog is 100% correct..


Don't Forget!Leave Comment Here NO SPAM PLEASE!!

Disclaimer :

I can not guarantee that the information on my blog is 100% correct