Tehlikeli madde-kozmetik göre

Okumak ve kozmetik ve her gün kullanmak cilt bakım ürünleri rahme daha mı? Gerçekte madde düzgünlükte aranjman ne yazıldığı önemli mi bu satın ambalaj ürünleri?
Bu malzeme sadece deri zarar vermez gerçekleştirmek gerekmektedir ama eğer uzun süreli olarak kullanılan de sağlık bozabilir olacaktır. Bazıları da, kanser neden olabilir karsinogenik malzeme (madde) ve gizli olabilir kozmetik şirketleri tarafından kullanılır, çünkü bu malzemelerin nispeten ucuz değillerdir.
İşte sık kozmetik ve diğer cilt bakım ürünlerinde bulunan bazı tehlikeli maddeleri vardır. Aşağıdaki materyaller sağlığı için zararlı kanıtlanmıştır bazı araştırmalara göre sentetik malzemeler bulunmaktadır.

Sodyum Lauryl sülfat (SLS) ve Amonyum Lauryl sülfat (ALS)
Madde genellikle hindistancevizi suyu gelen doğal zehir kapağı gelmek için söylenen bu bulundu. Bu madde genellikle şampuan, diş macunu, yüz sabun, deterjan ve vücut sabunla banyo bir karışım için kullanılır. SLS ve ALS ve şiddetli cilt tahriş olabilir, iki madde kolayca vücuda absorbe edilebilir. Sonra, bu madde depozisyonu Akan beyin, kalp, tüberküloz ve kalp sorunları olan uzun vadeli sağlık olacaktır bulundu birleştirilemez. SLS ve ALS de katarakt neden olabilecek çocukların sağlığını bozabilir.

Koruyucu Paraben
Paraben başta kozmetik, koku giderici, ve diğer cilt bakım ürünleri kullanılmaktadır. Bu maddeler alerjik reaksiyon ve kızarıklık ciltte neden olabilir. İngiltere'de son araştırma söylediler kadınların artan meme kanseri insidansı ile paraben ve kullanımı arasındaki ilişki. Ayrıca bu paraben konsantrasyonu çok meme kanseri vakalarını% 90 olarak incelendiğinde yüksek olduğunu belirtti.

Propylene Glikol
Bazı güzellik ürünleri, kozmetik ve yüz temizleyiciye bulunamadı. Bu madde cildin ve kontakt dermatit üzerinde kızarıklık neden olabilir. Son çalışmada da, bu madde böbrekler ve karaciğer zarar verebilir gösterdi.

Izopropil alkol
Alkol bir bazı cilt bakım ürünlerinde çözücü olarak kullanılır. Bu madde deride tahriş ve asit cilt katmanı zarar veremem bakteri ve bereketli ile büyümeye şekilde. Ayrıca, alkol de erken köhnelik neden olabilir.

DEA (Diethanolamine), Çay (Triethanolamine) ve MEA (Monoethanolamine)
Malzeme bu çoğul kozmetik ve cilt bakım ürünleri üzerinde bulunmaktadır. Tehlikeli malzeme oluşması kanser riskini artırmak için şüpheli olabilir alerjik reaksiyonlar ve uzun vadeli kullanıma neden olabilir böbrek ve karaciğer.

Alüminyum
Alüminyum genellikle vücut kokusu çıkarıcı ürünler kullanılmaktadır. Alüminyum iddia edilen hastalık veya yaşlılık ile ilişkili Alzheimer.
Madeni yağ
Madeni yağ petrol türevi ve yapılan sık vücut kremleri ve kozmetik için temel malzemesi olarak kullanılır. Bebek yağı% 100 mineral yağ ile yapılır. Bir ceket, böylece cildin gelen toksin rahatsız olmak ister yağlı olacak kaplama deri. Bu sivilce ve diğer cilt şikayetleri neden olacaktır.

Polietilen Glikol (PEG)
Bu malzeme kalınlaşmak kozmetik ürünler için kullanılır. Akan böylece cildin erken ve bakterilere karşı daha savunmasız kalmasına neden olur, cildin doğal nem penuaan neden bozabilir PEG.

Bunu nasıl tehlikeli kaçınabilirim?
Her ürün kozmetiklerin etiket üzerinde içeriğini iyi bir liste ile öğrenin. Eğer hala emin değilseniz, bu madde tipi türünü üzerinde ise, bu tehlikenin hakkında internet üzerinden bulabilirsiniz bakın.
Asla saf kelime için istediğiniz sözcüğü 'doğal' ve 'ürün paketleme organik. Nitekim, bu ürünleri içeren bir veya iki organik malzemeler, ancak gerçek malzeme berbahayanya tutarı üzerinden kat edebilirsiniz.
Mümkünse, bu gibi% 100 doğal malzeme, ürün seçin bitkisel ve diğerleri. Bu cildinizi seviyorum inanıyoruz.
Internet üzerinde çeşitli kaynaklardan toplanmış.

Peluang Bisnis Untuk Anda

Related Post:

Share this post!

Bookmark and Share

0 comments:

Post a Comment

Disclaimer :
I can not guarantee that the information on my blog is 100% correct..


Don't Forget!Leave Comment Here NO SPAM PLEASE!!

Disclaimer :

I can not guarantee that the information on my blog is 100% correct